25. 10. 2021

Sláva, rekonstrukce bytu je téměř hotová. Teď přichází další fáze. Jak ten všudypřítomný prach vyčistit? Vyzkoušejte nano houbičky, pomůžou vám víc, než byste čekali.

Úklid bytu po rekonstrukci a malování

Rekonstrukce bytu nebo kompletní malování nejsou zrovna dvakrát příjemné záležitosti. Častokrát se rekonstrukce vleče, po celém bytu máte prach, že ani netušíte, jak se tam mohl dostat. A nakonec, když skončí těžké práce a vyklidí se veškerá suť a jiný bordel, pořád má váš byt do plánované krásy ještě hodně daleko. Na řadě je fáze čistého úklidu a na scénu přicházejí nano houbičky. Můžou vám pomoci víc, než řada chemických přípravků najednou. Úklid s nano houbičkami je totiž velmi snadný, efektní a ještě k tomu ekologický. Nano houbičky čistí pouze s pomocí vody. 

Rekonstrukce bytu
Úklid po rekonstrukci

Pomůžou vám odstranit prach z oken, parapetů, polic, dveří, dlaždiček či obkladů. Nezaleknou se ani usazeného prachu ve spárách obkladů a vrátí jim tam zamýšlenou barvu. Nano houbičky stačí pouze namočit vodou, lehce vyždímat a krouživými pohyby s nimi můžete čistit téměř vše, co potřebujete. Pro úklid celého bytu vám bohatě postačí výhodné balení Nanie maxi pack s 12 ks houbiček a hadříkem Nanie bamboo jako dárkem. 

Úklid po rekonstrukci a malování na videu